O nás

LOGO

Společnost HAYSIDE CZ s.r.o. vznikla v roce 2019, a přesto, že nemá dlouhou historii, přináší na trh historické a historií prověřené produkty se zajímavým příběhem, kterými jsou likér Mahlerovka a Telčský likér.

  • likér Mahlerovka je originál, vyráběný podle původní receptury ze 100% přírodních macerátů a vysoce kvalitního lihu, jehož výrobu zahájil jihlavský občan Bernhard Mahler, otec světoznámého hudebního skladatele Gustava Mahlera. Navazujeme tak na tradici výroby kulturního likéru podle původní receptury. Jeho koupí obohatíte své chuťové zážitky, popřípadě získáte nevšední dárek pro někoho blízkého.
  • Telčský likér je rovněž originál, jehož počátek výroby se datuje kolem roku 1892. Jedná se o staročeský likér z nejjemnějších ingrediencí, prodchnutý nezaměnitelnou vůní vanilky s letmým náznakem nahořklého podtónu horských bylin.

Z prodeje těchto likérů přispíváme prostřednictvím nadačního fondu SPIRIT HELP vážně nemocným  a rozšiřujeme spolupráci v této oblasti s dalšími subjekty, pro které je společenská odpovědnost také nedílnou součástí jejich aktivit.

V našem sortimentu je rovněž kvalitní káva pro labužníky – směs HAYSIDE, připravovaná tzv. středním pražením každý týden z pečlivě vybraných zrn tří kávových odrůd arabiky, pocházejících z Etiopie, Kolumbie a Brazílie a robusty z Indie.

  • směs kávy HAYSIDE kombinuje jednotlivé odrůdy arabiky a robusty způsobem, který vykouzlí úsměv na tváři bez ohledu na to, zda ji ochutnáte uprostřed pracovní porady, při posezení s přáteli či jen tak během dne. Chvilka radosti, kterou lze kdykoli zopakovat.

V případě, že Vás nabídka zaujala, nabízíme využití e-shopu na těchto stránkách.